Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ESTE sau NU infractiune si cum se pedepseste ? Seful ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ESTE sau NU infractiune si cum se pedepseste ? Seful ma obliga sa aplic semnatura electronica pe acte publice ...

Seful ma obliga sa aplic semnatura electronica pe acte publice in numele lui. Este sau nu un fals in acte si ce repercusiuni pot avea ?

[ interventie moderator - nu mai scrieti cu litere de tipar caci este si enervant si greu de citit, si toata lumea scrie cu litere mici si exista si regulament in acest sens - multumesc ]
trandafir2, moderator