avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 517 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Am primit de la CASMB acceptul pentru restituirea c/v ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Am primit de la CASMB acceptul pentru restituirea c/v concediu medical Covid 19.

Buna ziua. Am primit de la CASMB acceptul pentru restituirea c/v concediu medical Covid 19 si ne solicita pe langa certifiatul roz si un extras de cont, care sa certifice apartenenta contului. Se refera la un extras de cont pentru contul bancar trimis prin cererea initiala depusa?
Ultima modificare: Joi, 16 Decembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Daca societatea nu are sume de recuperat, mai trebuie sa depun concediile medicale la casa de asigurari de sanatate? anca.d anca.d Buna ziua! Ieri 16.03.2011, a aparut un anunt pe site-ul casmb cum ca trebuie depuse concediile medicale (exemplarul roz) numai in conditiile in care se ... (vezi toată discuția)
Concediu medical pe 2011 luciapap luciapap Din ianuarie 2011 cum este cu concediu medical, ma refer la exemplarul in roz, il mai depunem la Casa de Sanatate daca declaratia nu o mai depunem la ei ci la ... (vezi toată discuția)
Certificat concediu medical mihteo mihteo Ce face institutia cu Certificatul medical al unui salariat? Se mai depune la Casa de sanatate? Daca da, in ce termen? (vezi toată discuția)