Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Am primit de la CASMB acceptul pentru restituirea c/v ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Am primit de la CASMB acceptul pentru restituirea c/v concediu medical Covid 19.

Buna ziua. Am primit de la CASMB acceptul pentru restituirea c/v concediu medical Covid 19 si ne solicita pe langa certifiatul roz si un extras de cont, care sa certifice apartenenta contului. Se refera la un extras de cont pentru contul bancar trimis prin cererea initiala depusa?
george-neagu, moderator