avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Declarația 010 termen depunere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Declarația 010 termen depunere

Bună seara,

O firma este la primul angajat cu Cim de pe 15 decembrie 2021...ce termen are societatea pentru a depune declarația 010 ca are salariați și plătește contribuții?... Cumva 30 zile calendaristice sau lucrătoare?

Multumesc

Alte discuții în legătură

Vectot fiscal popescu leontina popescu leontina buna ziua, stie cineva sa-mi spuna o societate care nu mai are angajati din februarie 2011, cand trebuie declarat in formulra 010 scoaterea din evidenta ... (vezi toată discuția)
Contributii salariat si angajator ContSters126274 ContSters126274 Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema - societate cu un singur angajat trebuie depusa declaratia 010? - salariat incepe azi si isi va luat salariul pe ... (vezi toată discuția)
Am un angajat cu 1 februarie 2012, pana cand depun decl. 010 pentru mentiuni? dacidaci dacidaci Cu data de 1 Februarie am un angajat(este singurul, dar firma a mai avut salariati) si vreau sa stiu pana la ce data depun declaratia 010 (pentru aceasta ... (vezi toată discuția)