Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua..am cumpărat o mașină ce are pe talon ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua..am cumpărat o mașină ce are pe talon înscris înstrăinat ...

Buna ziua..am cumpărat o mașină ce are pe talon înscris înstrăinat către... Nu am fiscal cum o pot inmatricula și ce risc daca mai merg așa cu ea?
Buna ziua, Cereti fiscalul de la cel de la care ati cumparat. riscati sanctiune contraventionala si ridicarea talonului.