Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua, In cazul unui accident la locul de munca in ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua, In cazul unui accident la locul de munca in dosarul ...

Buna ziua,
In cazul unui accident la locul de munca in dosarul de cercetare trebuie pus pontajul angajatului in cauza sau trebuie pus pontajul intregului Departament din care face parte acel angajat?
Se pune pontajul tuturor lucratorilor pentru a se sti cu cine discuta comisiade cercetare si dupa caz, se iau declaratii.