Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Închiriere spatiu de către clinica medicala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Închiriere spatiu de către clinica medicala

Bună ziua. Va rog sa ma lămuriți cu o situație dificila pentru mine.:
Am achiziționat un mic imobil pe o firma care are ca obiect de activitate servicii medicale. Imobilul respectiv are chiriaș și trebuie să-l păstrez. Cum pot face asta dacă eu nu am ca societate caen care să-mi permită sa închiriez spațiul și nu am voie sa adaug un astfel de caen ? Ce alte posibilități sunt? Va mulțumesc.
mar.ro, utilizator