Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ca singur moștenitor mai trebuie sa mai fac ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ca singur moștenitor mai trebuie sa mai fac succesiunea?

Ca singur moștenitor mai trebuie sa mai fac tacsa de sucesiune
Da.
Mergeti la un notar unde au avut ultimul domiciliu si va indruma acesta.