Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara. Suntem separati de 8 luni si sotul doar o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara. Suntem separati de 8 luni si sotul doar o singura ...

Buna seara. Suntem separati de 8 luni si sotul doar o singura data a venit la copil, neintersandu l de el...acum il vrea o saptamana si am zis ca nu vreau sa il dau pt ca nu sunt obligata, poate veni doar sa l vada. Am depus actele de divort si era revoltat pe chestia ca nu l am anuntat, stiind ca nu sunt obligata sa l anunt...imi.cauzeaza ceva faptul ca nu am vrut sa il dau? El nu e de acord cu judecatoria incercand cu santaj emotional ca trebuia la notar ca imi dadea 600 lei in conditia in care el a zis ca baga divortul si nu a facut niciun pas...dupa m a amenintat ca ma baga in pamant daca va ajunge la inchisoare..el vrea sa plece in afara si eu eram obligata sa l anunt...
nu erati obligata sa il anuntati, o sa il citeze de la judecatorie.