Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara ,mulțumesc anticipat pentru răspuns. Imi ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara ,mulțumesc anticipat pentru răspuns. Imi poate ...

Pensie intretinere minori .
Bună seara ,mulțumesc anticipat pentru răspuns. Imi poate spune cineva vă rog din domeniul juridic dacă ,,DIURNA'' este incadrată ca venit salarial ? Poate fi luată in calcul la plata pensiei de intretinere a minorilor ? Sau se ia in calcul doar venitul net realizat fără alte indemnizații ? Multumesc mult incă o dată ! O seară bună !
Dinasti, utilizator
Diurna nu se I a în calcul. Este decizie luat de ICCJ GASITI PE INTERNET.
DEXI NUMAI SALARIUL FIX NET FARA SPORUEI INDEMNIZATII FARA DIURNA
Multumesc ,multa sănătate!

Sobolan de tomberoane a scris:

Diurna nu se I a în calcul. Este decizie luat de ICCJ GASITI PE INTERNET.
DEXI NUMAI SALARIUL FIX NET FARA SPORUEI INDEMNIZATII FARA DIURNA