Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Acest supliment de inserție se acordă și fără ca ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Acest supliment de inserție se acordă și fără ca părintele ...

Acest supliment de inserție se acordă și fără ca părintele să opteze pentru concediu de creștere copil?
Stimulentul de insertie se acordă și fără ca părintele să opteze pentru CCC.