Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Bilantul contabil al unui sindicat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Bilantul contabil al unui sindicat

Bilantul contabil al unui sindicat când presedintele si-a dat demisia poate sa-l semneze si prim-vicepresedintele care asigura interimatul pâna la alegeri?Multumesc.
george-neagu, moderator