Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Aviz de expediție sau factura
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Aviz de expediție sau factura

Bună seara. Am o firma care transporta marfa. Încă nu mi s-a activat casa de marcat. Pot face factura sau pot face aviz de expediție pentru prestare servicii pentru transport? Apoi pe baza avizui sau facturii sa fie încasată prestarea de servicii. Transportul se face pt persoane fizice
ndrrl, utilizator