Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Mai pot recupera acțiunile?
Discuție deschisă în Bursa de valori

Mai pot recupera acțiunile?

CUPONIADA '90: Am avut cupon de actiuni la o societate (MOPARIV SA), care ulterior a devenit alta (VEL PITAR SA: SAPTE SPICE). Depozitarul Central imi comunica ca nu detin nimic la firma actuala firma VEL PITAR SA: SAPTE SPICE. Mai am cum sa recuperez titlurilre detinute initial la MOPARIV SA ? Cum sa procedez ?
george-neagu, moderator