Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat necinstit. Help!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat necinstit. Help!

Am de a face cu un avocat necinstit care initial mi-a spus ca este foarte competent si imi va rezolva problema in integralitate, El si-a incasat onorariul iar apoi opt luni de zile n-a facut aproape nimic pina cind i-am retras imputernicirea de a ma reprezenta juridic. Cum pot recupera onorariul platit?
Este cineva dispus sa ma ajute va rog?
gabned, utilizator
Incercati sa depuneti o sesizare la Barou.