Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Majorare capital social din aport personal depus de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Majorare capital social din aport personal depus de asociat (cont 4551).

Buna ziua !
O societate comerciala SRL doreste sa majoreze capitalul social din aport personal depus de asociat (cont 4551 ) . Va rog sa-mi spuneti care este procedura in 2022 .
Va multumesc !
george-neagu, moderator