avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 642 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Buna ziua cum trebuie sa formulez notificare catre ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Buna ziua cum trebuie sa formulez notificare catre ispectoratul ...

Buna ziua cum trebuie sa formulez notificare catre ispectoratul de costructie ca nu se respecta proiectul de catre beneficiar si nu vrea sa prezinte dispozitia de santier la executantului cu motivul ca nul intereseaza pe executant

Alte discuții în legătură

Va rog sa ma ajutati! boby30 boby30 Am si eu o anume problema...am lucrat ca maistru pe santier la o anume firma din orasul meu dupa care mi am dat demisia...acum patronul ma acuza ca am gresit ... (vezi toată discuția)
Executia bugetului local Vidin_boia Vidin_boia Sunt consilier local intr-o comuna gorjeana, unde primarul detine majoritatea, iar toate propunerile trec fara nici un fel de problema. Astfel in sedintele de ... (vezi toată discuția)
Drepturi si obligatii conform legii nr 50/1991 actualizata cristian_64 cristian_64 Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca in conformitate cu legea sus mentionata, corpul de control din cadrul primariei are dreptul sa intre in casa si sa ... (vezi toată discuția)