avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Verificarea angajatului in concediu medical, este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Verificarea angajatului in concediu medical, este legala? Multumesc. ...

Verificarea angajatului in concediu medical, este legala? Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:08, 6 Aprilie 2022
Verificarea angajatului in concediu medical, nu mai este prevazuta în legislație.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajata cu 2 ore la mai multe firme nicoletatrenea nicoletatrenea BUna ziua ma puteti la muri cu co chestie , matusa mea are o firma si as vrea sa lucrez si eu la ea, cu contract individual de munca cu 2 ore, dar..... mai am ... (vezi toată discuția)
Recuperarea concediilor medicale de la casa de sanatate niculinadobre niculinadobre Buna ziua! sunt contabila la o institutie de invatamant si am facut cerere de recuperare bani aferente cm platite de angajator dar suportate din CIC si am mari ... (vezi toată discuția)
Concediu paternal(tata), cu cat timp inainte trebuie sa anunt compania de intentia mea Bogdan_Oradea_2016 Bogdan_Oradea_2016 Buna ziua, As dori sa stiu, dpdv legal, care este termenul legal, in care trebuie sa anunt compania in care activez de intentia mea de a intra in concediu ... (vezi toată discuția)