Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Verificarea angajatului in concediu medical, este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Verificarea angajatului in concediu medical, este legala? Multumesc. ...

Verificarea angajatului in concediu medical, este legala? Multumesc.
Verificarea angajatului in concediu medical, nu mai este prevazuta în legislație.