Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Documente calcul pensie. Ce documente trebuie depuse ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Documente calcul pensie. Ce documente trebuie depuse de cei care ...

Documente calcul pensie. Ce documente trebuie depuse de cei care au avut salariul diminuat de guvernarea lui Basescu , dar apoi au castigat diferentele in instanta ? Fiindca in cartea de munca sunt inregistrate sumele diminuate , iar in Revisal nu s-a invrednicit nimeni sa le corecteze .
Trebuie depusă hotărârea judecătorească definitivă și legalizată, prin care v-ați câștigat diferențele salariale.
Trebuie depusa adeverinta cu veniturile realizate ... casa de pensii nu calculeaza dupa H.jud.