Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Bună ziua, Am următoarea situație: - un salariat ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Bună ziua, Am următoarea situație: - un salariat are concediu ...

Bună ziua,
Am următoarea situație: - un salariat are concediu medical (cod 01) în prima lună de activitate și are stagiu de cotizare de la alt angajator, dar cu venituri mult mai mari față de veniturile la acest angajator. Se poate calcula concediul medical numai în raport cu veniturile la acest angajator, respectiv cel din prima lună de activitate?
nic.mandita, utilizator