Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua.Instanta a ANULAT executarea silită ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua.Instanta a ANULAT executarea silită considerand-o ...

Buna ziua.Instanta a ANULAT executarea silită considerand-o abuzivă.De la cine recuperez onorariul executorului,de la el sau de la banca care la angajat sa ma execute?!Mentionez ca executorul nu mai raspunde la tel. dupa ce am depus contestatia la executare!Multumesc.
Mergeti cu hotărârea la avocat.
Executorul nu va da nimic decât dacă sunt banii la el.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Banii au fost opriti intr-un cont de executor!Eu vorbesc efectiv de ONORARIUL executorului !Acesti bani nu sunt la el ? Nu am avocat ! Multumesc!
Drujescu, utilizator
Ce treabă aveti dvs cu onorariul ca nu l-ati angajat dvs?
Nu l-am angajat dar EU l-am PLATIT !!! Mie mi-i s-au reținut banii de onorariu al dansului! La început a fost amabil dar dupa ce am facut CONTESTATIA nu a mai vrut să stea de vorba cu mine! Mi-i se pare corect sa-mi RECUPEREZ banii care mi-i a reținut ABUZIV!!!
Îl voi executa si eu cum a procedat si dansul,(fara sa verifice ca eu aveam proces castigat cu banca iar banca ia ascuns acest fapt) !!!
Drujescu, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~