Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare salar minim dupa incetarea suspendarii CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare salar minim dupa incetarea suspendarii CIM

Buna ziua,
Cu ce data se inregistreaza actul aditional de modificare a salariului minim si de la ce data produce efecte, in cazul in care la un contract de munca suspendat pentru cresterea si ingrijirea copilului inceteaza suspendarea in cursul lunii (ex: in 20.05.2022)?
ndeea, utilizator
Cu 21.05.2022 își produce efectele