avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Ce se intampla daca un act declarat \'pierdut\' la ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Ce se intampla daca un act declarat 'pierdut' la Monitorul Oficial ...

Ce se intampla daca un act declarat 'pierdut' la Monitorul Oficial de catre o persoana este gasit ulterior de catre altcineva din familie ?

Alte discuții în legătură

Acte declarate nule si gasite adimihailov adimihailov Buna ziua, Am declarat nule niste acte pierdute pe care ulterior le-am gasit. Ce pot face in aceasta situatie? Cu respect (vezi toată discuția)
Cum pot radia o masina cu actele vandute? pirina pirina Buna ziua, am urmatoarea problema: in urma unui accident rutier am primit de la asigurari dauna totala iar masina (ce a mai ramas din ea) a ramas in posesia ... (vezi toată discuția)
Declarare pierdere pasaport in monitorul oficial alexa sava alexa sava Buna seara, as dori sa stiu daca se mai publica pierderea pasaportului in monitorul oficial, precizez ca pasaporul a fost pierdut in strainatate multumesc (vezi toată discuția)