Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara, cine mă ajută și pe mine cu o ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara, cine mă ajută și pe mine cu o informație? Am născut ...

Buna seara.cine mă ajută și pe mine cu o informație? Am născut de curând, bebe are 3 luni. Eu m-am întors la serviciu. Beneficiez de stimulent de inserție.. Unde lucrez ,instituția se va inchide iar toți angajați vor intra in șomaj. In cazul meu, as putea sa mă întorc în creștere copil? Mulțumesc
Da, va puteti întoarce în CCC.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Mulțumesc mult de tot. M-am liniștit.

Cornel Vasile a scris:

Da, va puteti întoarce în CCC.