Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna ziua, Daca am semnatura electronica pe numele ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna ziua, Daca am semnatura electronica pe numele meu...pot ...

Buna ziua,

Daca am semnatura electronica pe numele meu...pot depunde declkaratia unica pentru alte persoane fizice online?...sau trebuie fiecare cu semnatura lui?

multumesc
daca sunt semnate de tine,chiar daca sunt pentru alte persoane, se poate.Incercati, decit sa vi le respinga, altceva nu se ăntămpla!