Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot activa pe teritoriul Germaniei pentru reparația ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot activa pe teritoriul Germaniei pentru reparația şi întreținerea auto?

Bună. Intrebarea este pot activa pe teritoriul Germaniei printr-un contract de colaborare, de prestarea serviciilor auto (reparația şi întreținerea auto) dacă SRL este înregistrat în România.
Daca da ce obligatii am în România( taxe, impozite) si daca achit ceva în Germania.
Multumesc.
george-neagu, moderator