avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 619 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce poate fi in scrisoarea recomandata? mi-a venit o ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce poate fi in scrisoarea recomandata? mi-a venit o foaie mica si ...

Ce poate fi in scrisoare recomandata mia venit o foie mica si trebuie sa ma prezint cu ea la posta timp de 15 zile ce paote fi in ea sunt curios ?ajutatima va rog mersi
Cel mai recent răspuns: Octavian1e0 , utilizator 20:56, 23 Mai 2022
Mergeti la posta si intrebati cine e expeditorul .si in functie de raspuns o ridicati sau nu.Poate sa fie.orice adrese de la ANAF,,alte instituții ,o sctidoare cu confitmare de primire etc.
ma scuzati de la companii creditate sau amenizi poate sa fie?

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Mergeti la posta si intrebati cine e expeditorul .si in functie de raspuns o ridicati sau nu.Poate sa fie.orice adrese de la ANAF,,alte instituții ,o sctidoare cu confitmare de primire etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, am primit astăzi un bilețel de la poștă cum ca ... Marian22342 Marian22342 Bună ziua, am primit astăzi un bilețel de la poștă cum ca am primit ceva de la ANAF, și ma întreb ce poate fi? Am 17 ani, nu am probleme cu legea sau ... (vezi toată discuția)
Predare scrisoare recomandata sexu sexu la o scrisoare recomandata ,postasuln trebuie sa sune la usa ,sau doar la interfon ?(mentionez ca stau la patru ) (vezi toată discuția)
Nedepunerea declaratiei 200 marius_wiz marius_wiz buna ziua, am realizat venituri din activitati independente anul trecut , am uitat sa depun pana la 15 mai declaratia 200, am primit notificare azi- cu ... (vezi toată discuția)