Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce poate fi in scrisoarea recomandata? mi-a venit o ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce poate fi in scrisoarea recomandata? mi-a venit o foaie mica si ...

Ce poate fi in scrisoare recomandata mia venit o foie mica si trebuie sa ma prezint cu ea la posta timp de 15 zile ce paote fi in ea sunt curios ?ajutatima va rog mersi
Mergeti la posta si intrebati cine e expeditorul .si in functie de raspuns o ridicati sau nu.Poate sa fie.orice adrese de la ANAF,,alte instituții ,o sctidoare cu confitmare de primire etc.
ma scuzati de la companii creditate sau amenizi poate sa fie?

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Mergeti la posta si intrebati cine e expeditorul .si in functie de raspuns o ridicati sau nu.Poate sa fie.orice adrese de la ANAF,,alte instituții ,o sctidoare cu confitmare de primire etc.