Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa fac aranjamente din flori artificale, ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa fac aranjamente din flori artificale, ornamente evenimente.

Buna ziua,

Doresc sa infintez un PFA sau o intreprindere individuala si nu stiu ce cod caen sa aleg. Vreau sa fac aranjamente din flori artificale, ornamente evenimente. Aranjamentele posibil sa le comercializez online. E o activitate la inceput de drum pe care nu am validat-o inca in piata.

Multumesc.
george-neagu, moderator