Forum Discuţii juridice Executare silită Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ...
Discuție deschisă în Executare silită

Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ar fi ...

Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ar fi suma ce trebuie poprita de către angajator în cazul unei executari pentru pensie de întreținere. Mulțumesc.

Executare silita salariu

Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ar fi suma ce trebuie poprita de către angajator în cazul unei executari pentru pensie de întreținere. Mulțumesc.