avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ...
Discuție deschisă în Executare silită

Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ar fi ...

Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ar fi suma ce trebuie poprita de către angajator în cazul unei executari pentru pensie de întreținere. Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Bombona1313 , utilizator 01:05, 8 Iunie 2022


Executare silita salariu


Salariu net este 1250 ( fiind cu norma de 4h/zi), care ar fi suma ce trebuie poprita de către angajator în cazul unei executari pentru pensie de întreținere. Mulțumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se pot prescrie ratele de credit in perioada de executare? eagle_free eagle_free Buna ziua. Daca spre exemplu o persoana este in stadiul de executare silita asupra a 2 imprumuturi restante si are poprire pe contul cu salariu, as vrea sa ... (vezi toată discuția)
Poprire pe salariu in contul excutorului Georgia_cs Georgia_cs Buna ziua. Am schimbat recent angajatorul si am primit luna aceasta instiintar de poprire pe 1/3 din venitul net. Ce m-a uimit pe mine este ca banii din ... (vezi toată discuția)
Executare silita GRYA GRYA Buna ziua, In situatia in care : daca pe langa executarea silita, prin care la munca mi se retine 33,33% din salariu mai am o rata care reprezinta 44% din ... (vezi toată discuția)