avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 721 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna am o intrebare fostu a luat buletinul meu si a ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna am o intrebare fostu a luat buletinul meu si a facut abonament ...

Buna am o intrebare fostu a luat buletinul meu si a facut abonament si nu la platit iar eu dupa aproape 6 ani am primit un plic ca osa fiu executata silit .Ce se poate intampla
Contestatie la executare,inscriere in fals impotriva inscrisului cu semnatura respectiva,avocat etc...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fals in acte- va rog ajutati-ma cu un sfat elena1981 elena1981 In 2002 am pierdut buletinul,cineva la gasit la falsificat schimbadu-i poza,a mai facut o carte de munca falsa pe numele meu si a luat produse de la FLANCO in ... (vezi toată discuția)
Am facut o asigurare de viata in numele altcuiva, ce pedeapsa primesc??? cosmin_ursu cosmin_ursu Buna ziua, Am si eu o intrebare. In urma cu un an, pentru a imi completa target-ul aveam nevoie de o asigurare de viata, am rugat un prieten daca stie alt ... (vezi toată discuția)
Au făcut 2 împrumuturi bancare in numele meu Lilila Lilila Buna seara, Eu locuiesc in Spania din 2002 si niciodată nu am avut un cont deschis in România, cu toate astea in 2010 de Unicredit Țiriac îmi reclamau ... (vezi toată discuția)