Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ma poate cineva cu întocmirea dosarului Și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ma poate cineva cu întocmirea dosarului Și obținerea autorizației ...

Ma poate cineva cu întocmirea dosarului Și obținerea autorizației de unitate protejata ?
Vreau sa știu ce trebuie sa fac ? Câți angajați sa am ? Și câți cu handicap și cât fără ca sa îndeplinesc condițiile minime.
In cât timp se poate obține autorizația

Mulțumesc
Detalii
[ link extern ]