Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salut! Am fost admis la școala de politie și am o ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salut! Am fost admis la școala de politie și am o mica nelămurire. ...

Salut! Am fost admis la școala de politie și am o mica nelămurire. În autobibliografie am uitat sa scriu faptul (nu am știut pana în momentul de fata) ca o ruda de gradul 1 din familie a fost cercetata penal. S-a ajuns doar la cercetarea penala, plângerea fiind retrasă în timpul acesteia. Am înțeles ca dacă a fost retrasa plangerea totul este ok. Credeți că mă poate afecta cu ceva de acum?
Kingu, utilizator