Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Exista vreun model de formular ”proiect de ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Exista vreun model de formular ”proiect de angajament legal”?

Exista vreun model de formular ”proiect de angajament legal”? Conform OMFP 1792/2002 acesta e aprobat de ordonator, numai dupa ce e vizat CFP. Cum arata acest document si cine il intocmeste ?
george-neagu, moderator