Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... PENTRU IESIREA DIN TARA CU O MASINA CARE NU ESTE IN ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

PENTRU IESIREA DIN TARA CU O MASINA CARE NU ESTE IN PROPRIETATE ...

PENTRU IESIREA DIN TARA CU O MASINA CARE NU ESTE IN PROPRIETATE ESTE NEVOIE DE PROCURA SPECIALA.MENTIONEZ CA MASINA ESTE PROPRIETATE FIZICA.
Nu este nevoie.
Dacă părăsiți teritoriul Uniunii Europene, aveți nevoie de procură/împuternicire, tradusă în limba țării respective și legalizată.