Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua dacă fac publice probe dintr-un dosar de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua dacă fac publice probe dintr-un dosar de cercetare ...

Bună ziua dacă fac publice probe dintr-un dosar de cercetare penala in care eu sunt victima ce risc?aceasta find încă la politie, avocata mea a spus că nu sunt probleme dacă dau presei dovezile
bogdaneugeniu, utilizator
Desi cercetarea penala este nepublica, nu riscati nimic in calitatea pe care o aveti in acel dosar (de parte vatamata).