Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, va rog de la 1 iunie 2022 se majoreaza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, va rog de la 1 iunie 2022 se majoreaza salariile la ...

Buna ziua, va rog de la 1 iunie 2022 se majoreaza salariile la bugetari conform Legii nr.153/2017, Care este legea va rog?
-scuze cu data de 1 iulie 2022
Proiectul de lege adoptat are sesizare de neconstituţionalitate (formulată de deputați aparținând Grupului parlamentar al Uniunii Salvați România) (Dosar nr.1455A/2022)
Cornel Vasile, Consilier juridic