Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Soțul meu este arestat pt furt calificat din duty ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Soțul meu este arestat pt furt calificat din duty free in Viena? ...

Soțul meu este arestat pt furt calificat din dutty Free in Viena?
Nu stim.
Asa si vreti sa ne.urcam in avion si sa il.punem in libertate?
Vai de steaua lui :)))
Da normal că vreau sa scape

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Asa si vreti sa ne.urcam in avion si sa il.punem in libertate?

Intrebarea dvs fiind că...?? N-avem noi cum să știm ce s-a întâmplat pe duty free în aeroportul din Viena...