Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua! Sotul meu a avut o firma care din 2008 a ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua! Sotul meu a avut o firma care din 2008 a intrat in ...

Buna ziua! Sotul meu a avut o firma care din 2008 a intrat in insolventa.Luna acesta a primit o notificare de la o firma de recuperare pentru o suma de bani reprezentand o datorie a firmei de dinainte de a se da decizia de insolventa. Imi puteti spune daca este posibil ca dupa atatia ani sa mai primeasca aceasta notificare de executare silita avand in vedere statusul firmei care este inchisa de atatia ani? Va multumesc!
Sunt sanse mari ca acea datorie sa fie prescrisa.