Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dreptul Muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dreptul Muncii

Buna ziua,as dori sa stiu daca o persoana care nu a fost de fata iti poate intocmi un referat de sesizare a conducerii cu privire la savarsirea unei abateri discip[linare ?
Da, se poate asa ceva.
Problema este ca a facut referatul doar pe ceea ce i sa spus de o persoana nu a ascultat si persoana implicata