Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua! Poate sa îmi spună cineva dacă este ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua! Poate sa îmi spună cineva dacă este legal sa filmezi ...

Buna ziua! Poate sa îmi spună cineva dacă este legal sa filmezi o ședința de consiliu local? Eu fiind consilier? Ce spune legea mai exact? Va mulțumesc!
Trebuie sa existe o hotarare de CL in acest sens.