Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Soțul meu poate elibera carte de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Soțul meu poate elibera carte de identitate pe adresa ...

Buna ziua. Soțul meu poate elibera carte de identitate pe adresa unde locuim ținând cont că apartamentul a fost al părinților care au decedat. Menționez că nu am făcut succesiunea. Mulțumesc.
Nu. La politie vi se solicita actul de proprietate (certificatul de moștenitor)
Dezbateti succesiunea.