Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajatorul schimbă felul muncii fără acordul meu. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajatorul schimbă felul muncii fără acordul meu. În cât ...

Angajatorul schimbă felul muncii fără acordul meu. În cât timp mă pot adresa instanței?
În 45 de zile de la data comunicării actului de modificare...