Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara ce înseamnă daca bunica mă roagă să ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara ce înseamnă daca bunica mă roagă să fac declaratie ...

Buna seara ce înseamnă daca bunica mă roagă să fac declratie prin notar să renunț la contractul casei ,casa este prin Afi fostul icral vreau știu că ea îmi tot spune că are carte provizorie de identitate și că nu își mai poate face buletin nu înțeleg ajutați-ma să înțeleg ai cui e casa ??
~ Conținut șters la cerere ~