avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 454 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara ce înseamnă daca bunica mă roagă să ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara ce înseamnă daca bunica mă roagă să fac declaratie ...

Buna seara ce înseamnă daca bunica mă roagă să fac declratie prin notar să renunț la contractul casei ,casa este prin Afi fostul icral vreau știu că ea îmi tot spune că are carte provizorie de identitate și că nu își mai poate face buletin nu înțeleg ajutați-ma să înțeleg ai cui e casa ??
Cel mai recent răspuns: boghusmexy , utilizator 00:08, 30 Iunie 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Carte de identitate ramona1990 ramona1990 Bună ziua as vrea sa mă ajutați, mama mea locuiește la tara la tatăl meu acesta nu vrea sa o ia în spațiu, buletinul mamei a expirat de anu ... (vezi toată discuția)
Contract casa expirat andritta andritta Am un contract de casa cu ICRAL care a expirat din 1992, vreme la care eu aveam 16 ani, contractul fiind pe numele bunicii mele care a decedat in decembrie ... (vezi toată discuția)
Tatal nu vrea sa-i faca buletinul la 18 ani sainescualex1997 sainescualex1997 Buna ziua este vorba despre prietena mea care de 3 ani s-a mutat la mine. Problema este ca in septembrie implineste 18 ani iar eu si cu ea am vrea sa plecam in ... (vezi toată discuția)