Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna seara. Vin si eu cu o problema oarecum ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna seara. Vin si eu cu o problema oarecum tragi-comica. Am ...

Buna seara. Vin si eu cu o problema oarecum tragi-comica. Am postat un comentariu la o postare pe Facebook, unei persoane nu i-a cazut bine comentariul meu si am avut o discutie aprinsa, in urma careia eu i-am spus ca "este certat cu apa si sapunul". In urma acelui comentariu am primit un mesaj privat, in care mi-a scris ca ma va actiona in judecata. Este cazul sa imi fac griji? Se poate sa deschida un caz impotriva mea? Va multumesc!
Nu este cazul sa va faceti griji. Pe viitor nu va mai certati pe FB. Este o pierdere de timp si de energie inutila.
pe de alta parte, daca are chef si timp, va poate actiona in instanta