Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Într-o cauza civilă, respectiv într-o încheiere de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Într-o cauza civilă, respectiv într-o încheiere de Ședință ...

Într-o cauza civilă, respectiv într-o încheiere de Ședință în care este pusă o amenda cu CNP ul unei persone se pot pune datele persoanei?
Se pot pune date cu caracter personal într-o încheiere de Ședință, cauză civilă?
Nu înțeleg exact întrebarea și care e nelămurirea dumneavoastră însă in fata instanței de judecată se pot depune înscrisuri care constituie date personale, altfel spus instanța poate cunoaște aceste date însă problematic e cum au fost obținute aceste date de către parte.
Cabinet de Avocat - Oancea Jasmine, Avocat

major77 a scris:

Se pot pune date cu caracter personal într-o încheiere de Ședință, cauză civilă?

Da.