Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , Pentru un angajat cu salariu de incadrare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , Pentru un angajat cu salariu de incadrare de 2550 ...

Buna ziua ,
Pentru un angajat cu salariu de incadrare de 2550 lei la care se adauga spor de weekend de 10 % , poate beneficia de cei 200 lei fara plata contributiilor ?
Contributii platesc doar pentru 2550 lei + spor de 10 %?
Multumesc ,
Da, poate beneficia de cei 200 lei ...