Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Ce conditii trebuie sa indeplineasca firma pentru a ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Ce conditii trebuie sa indeplineasca firma pentru a deveni platitoare de TVA lunar?

Buna seara

o firma infiintata in dec anul 2021 este platitoare de TVA trimestrial...ce conditii trebuie sa indeplineasca pentru a deveni platitoare de TVA lunar?...ce declaratii se depun si de cand?

multumesc
george-neagu, moderator