Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Un angajat cu norma 2h/zi poate primi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Un angajat cu norma 2h/zi poate primi diurna pentru ...

Buna ziua,
Un angajat cu norma 2h/zi poate primi diurna pentru o delegare temporara in Ungaria ?
Da, trebuie sa i se acorde diurna pentru delegație.