Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua! Urmeaza sa inchei un contract cu un salon ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua! Urmeaza sa inchei un contract cu un salon de evenimente ...

Buna ziua!
Urmeaza sa inchei un contract cu un salon de evenimente pentru o nunta si vreau sa rog pe cineva care este de specialitate sa-l citeasca si sa-mi spuna daca este corect intocmit.
Multumesc anticipat !
Buna ziua,
Puteti sa consultati un avocat pentru a va oferi asistenta juridica cu privire la acest aspect.