avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua. Joc pe un server Multiplayer si am facut un ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua. Joc pe un server Multiplayer si am facut un transfer ...

Buna ziua. Joc pe un server Multiplayer si am facut un transfer in lei de 300 lei contra unor benifici pe acel server si am fost tepuit. Stiti unde trebuie sa fac plangerea? Stie careva?
Cel mai recent răspuns: Yasin , utilizator 18:30, 30 Iulie 2022
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. ma joc de foarte multi ani un joc numit triburile ... Rutare Rutare Buna ziua. Ma joc de foarte multi ani un joc numit triburile si am investit o suma importanta de bani pentru a castiga o lume (un server). Moneda acestui ... (vezi toată discuția)
La ce adresa fac plangere impotriva unui avocat care nu-mi restituie banii. ianis66 ianis66 Buna .Avocatul este din Bucuresti cu adresa,CUI etc.Care este adresa baroului unde sa ma adresez,sau unde depun aceasta plangere ? (vezi toată discuția)
Tergiversare dosar penal KLTM KLTM Pe fata, politia favorizeaza un golan fara ocupatie la vedere care de doua ori m-a amenintat cu moartea. Desi era o urgenta, de un an nu am fost chemat la ... (vezi toată discuția)