Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua. Joc pe un server Multiplayer si am facut un ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua. Joc pe un server Multiplayer si am facut un transfer ...

Buna ziua. Joc pe un server Multiplayer si am facut un transfer in lei de 300 lei contra unor benifici pe acel server si am fost tepuit. Stiti unde trebuie sa fac plangerea? Stie careva?
~ Conținut șters la cerere ~