Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara, Pentru modificarea datelor de contact la o ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara, Pentru modificarea datelor de contact la o societate, ...

Buna seara,

Pentru modificarea datelor de contact la o societate, care ar fi procedura? Ma intereseaza numar de telefon si email. Cum depun la ONRC?
cerere informatii. precizati ce va intereseaza
Eu vreau sa modific acele date la srl-ul meu, nu sa obtin informatiile.
scuze, am inteles gresit. info aici: [ link extern ]
Multumesc!