avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara, Pentru modificarea datelor de contact la o ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara, Pentru modificarea datelor de contact la o societate, ...

Buna seara,

Pentru modificarea datelor de contact la o societate, care ar fi procedura? Ma intereseaza numar de telefon si email. Cum depun la ONRC?
Cel mai recent răspuns: mariustz , utilizator 19:02, 4 August 2022
cerere informatii. precizati ce va intereseaza
Eu vreau sa modific acele date la srl-ul meu, nu sa obtin informatiile.
scuze, am inteles gresit. info aici: [ link extern ]
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transformare srl-d in srl robert_11 robert_11 Buna ziua. Am un SRL-D cu 5 coduri CAEN. Doresc adaugarea de alte noi coduri. Conform legislatiei, SRL-D are maxim 5 coduri, daca mai adaug, ma transform in ... (vezi toată discuția)
Obtinere istoric al firmei de la registrul comertului ncris78 ncris78 Un SRL poate obtine un istoric al inregistrarilor efectuate la Registrul Comertului, de la infiintarea firmei pana in prezent. Daca da, care este tariful? (vezi toată discuția)
Autorizare obiect activitate si modificare date administrator rocs rocs Buna ziua. As vrea sa modific in actul constitutiv datele administratorului (si-a schimbat buletinul) si sa autorizez un obiect de activitate secundar care ... (vezi toată discuția)